Opis
WC daska klasičnog dizajna od ABS-a.
Možete nas kontaktirati putem telefona na 060 5243 809, na isti broj putem Vibera ili preko Facebook poruka.





WC daska klasičnog dizajna od ABS-a.
| Težina | 1,3 kg |
|---|---|
| Sporospuštajući (soft close) mehanizam | Ne |
| Sirina wc daske | 37 cm |
| Materijal | PVC |
| Boja | Bela |
| Brend | Metaplast |
| Kategorija | Galanterija za kupatilo/ Daske za WC šolju |
| Zemlja proizvodnje | Srbija |
| Tezina u kg | 0.9 kg |
| Lomljivo | NE |
| Dubina wc daske | 45.5 cm |
| Rok isporuke | do 5 radnih dana |
| Iznos dostave | 290 RSD |