Tehničke specifikacije
| Težina | 2,5 kg |
|---|---|
| Sirina wc daske | 37.5 cm |
| Zemlja proizvodnje | Francuska |
| Dužina | 46 cm |
| Materijal | Medijapan |
| Boja | Bela |
| Brend | Tendance |
| Kategorija | Galanterija za kupatilo/ Daske za WC šolju |
| Uvoznik | Cotexsa |
| Lomljivo | NE |
| Tezina u kg | 0.25 kg |
| Dubina wc daske | 46 cm |
| Rok isporuke | do 5 radnih dana |
| Iznos dostave | 290.00 RSD |




