Tehničke specifikacije
| Sirina wc daske | 38.5 cm |
|---|---|
| Dimenzija pakovanja u cm | 47*39*5 |
| Tezina u kg | 3 kg |
| Dužina | 46.5 cm |
| Visina | 5 cm |
| Brend | Laufen |
| Kategorija | Galanterija za kupatilo/ Daske za WC šolju |
| Rok isporuke | do 10 radnih dana |
| Iznos dostave | 999.00 RSD |
Možete nas kontaktirati putem telefona na 060 5243 809, na isti broj putem Vibera ili preko Facebook poruka.





| Sirina wc daske | 38.5 cm |
|---|---|
| Dimenzija pakovanja u cm | 47*39*5 |
| Tezina u kg | 3 kg |
| Dužina | 46.5 cm |
| Visina | 5 cm |
| Brend | Laufen |
| Kategorija | Galanterija za kupatilo/ Daske za WC šolju |
| Rok isporuke | do 10 radnih dana |
| Iznos dostave | 999.00 RSD |