Tehničke specifikacije
| Sirina wc daske | 38 cm |
|---|---|
| Boja | Bela |
| Materijal | PVC |
| Sporospuštajući (soft close) mehanizam | Da |
| Zemlja proizvodnje | Turska |
| Uvoznik | Aqua Promet doo |
| Kategorija | Galanterija za kupatilo/ Daske za WC šolju |
| Brend | LINNI |
| Lomljivo | NE |
| Dubina wc daske | 45 cm |
| Tezina u kg | 1.15 kg |
| Iznos dostave | 299.00 RSD |
| Rok isporuke | do 10 radnih dana |
| Pakovanje | 10 |




