Tehničke specifikacije
| Brend | Texo |
|---|---|
| Kategorija | Slivnici |
| Iznos dostave | 499 RSD |
| Rok isporuke | do 5 radnih dana |
| Boja | Bela |
| Materijal | PVC |
| Dužina | 4 cm |
| Lomljivo | NE |
| Tezina u kg | 0.05 kg |
| Zemlja proizvodnje | Srbija |
Možete nas kontaktirati putem telefona na 060 5243 809, na isti broj putem Vibera ili preko Facebook poruka.
| Brend | Texo |
|---|---|
| Kategorija | Slivnici |
| Iznos dostave | 499 RSD |
| Rok isporuke | do 5 radnih dana |
| Boja | Bela |
| Materijal | PVC |
| Dužina | 4 cm |
| Lomljivo | NE |
| Tezina u kg | 0.05 kg |
| Zemlja proizvodnje | Srbija |