Tehničke specifikacije
| Težina | 15 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | do 5 radnih dana |
| Tezina u kg | 16.8 kg |
| Lomljivo | DA |
| Materijal | Sanitarna keramika |
| Zidna montaža | Da |
| Brend | Peštan |
| Zemlja proizvodnje | Srbija |
| Klasa | Prva |
| Iznos dostave | 1690 RSD |
| Kategorija | Sanitarija/Bide |
Možete nas kontaktirati putem telefona na 060 5243 809, na isti broj putem Vibera ili preko Facebook poruka.





| Težina | 15 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | do 5 radnih dana |
| Tezina u kg | 16.8 kg |
| Lomljivo | DA |
| Materijal | Sanitarna keramika |
| Zidna montaža | Da |
| Brend | Peštan |
| Zemlja proizvodnje | Srbija |
| Klasa | Prva |
| Iznos dostave | 1690 RSD |
| Kategorija | Sanitarija/Bide |