Tehničke specifikacije
| Iznos dostave | 990.00 RSD |
|---|---|
| Rok isporuke | do 10 radnih dana |
| Dimenzija pakovanja u cm | 13*9*25 cm |
| Tezina u kg | 1.55 kg |
| Dužina | 12.5 cm |
| Širina | 9 cm |
| Visina | 24.5 cm |
| Brend | Rosan |
| Kategorija | Slavine/Slavine za sudoperu i lavabo/Zidne |
| Lomljivo | NE |




