Tehničke specifikacije
| Iznos dostave | 990.00 RSD |
|---|---|
| Rok isporuke | do 10 radnih dana |
| Dužina | 50 cm |
| Širina | 30 cm |
| Visina | 15 cm |
| Tezina u kg | 2.46 |
| Dimenzija pakovanja u cm | 50*30*15 |
| Brend | Rosan |
| Kategorija | Slavine/Slavine za lavabo/Ugradni sistemi |
| Boja slavina | hrom sjaj |
| Garancija na slavine | 5 godina garancije |
| Lomljivo | NE |
| Materijal slavina | od mesinga |
| Tip slavine | jednoručne |




