Tehničke specifikacije
| Iznos dostave | 990.00 RSD |
|---|---|
| Rok isporuke | do 10 radnih dana |
| Tezina u kg | 1.45 kg |
| Dimenzija pakovanja u cm | 16*9*35 cm |
| Dužina | 15.5 cm |
| Širina | 9 cm |
| Visina | 35 cm |
| Brend | Rosan |
| Zemlja proizvodnje | Srbija |
| Lomljivo | NE |
| Materijal slavina | od mesinga |
| Kategorija | Slavine/Slavine za sudoperu/ Usadne sa dve cevi |




