Tehničke specifikacije
| Iznos dostave | 990.00 RSD |
|---|---|
| Rok isporuke | do 10 radnih dana |
| Dimenzija pakovanja u cm | 24*13*9 |
| Dužina | 24 cm |
| Širina | 12.5 cm |
| Visina | 9 cm |
| Tezina u kg | 1.42 kg |
| Brend | Rosan |
| Kategorija | Slavine/Slavine za sudoperu i lavabo/Zidne |
| Lomljivo | NE |
Možete nas kontaktirati putem telefona na 060 5243 809, na isti broj putem Vibera ili preko Facebook poruka.
| Iznos dostave | 990.00 RSD |
|---|---|
| Rok isporuke | do 10 radnih dana |
| Dimenzija pakovanja u cm | 24*13*9 |
| Dužina | 24 cm |
| Širina | 12.5 cm |
| Visina | 9 cm |
| Tezina u kg | 1.42 kg |
| Brend | Rosan |
| Kategorija | Slavine/Slavine za sudoperu i lavabo/Zidne |
| Lomljivo | NE |