Tehničke specifikacije
| Iznos dostave | 990.00 RSD |
|---|---|
| Rok isporuke | do 10 radnih dana |
| Dimenzija pakovanja u cm | 28*8*10 |
| Dužina | 28 cm |
| Širina | 8 cm |
| Visina | 10 cm |
| Tezina u kg | 1.32 kg |
| Brend | Rosan |
| Kategorija | Slavine/Slavine za sudoperu i lavabo/Zidne |
| Lomljivo | NE |
Možete nas kontaktirati putem telefona na 060 5243 809, na isti broj putem Vibera ili preko Facebook poruka.
| Iznos dostave | 990.00 RSD |
|---|---|
| Rok isporuke | do 10 radnih dana |
| Dimenzija pakovanja u cm | 28*8*10 |
| Dužina | 28 cm |
| Širina | 8 cm |
| Visina | 10 cm |
| Tezina u kg | 1.32 kg |
| Brend | Rosan |
| Kategorija | Slavine/Slavine za sudoperu i lavabo/Zidne |
| Lomljivo | NE |