Tehničke specifikacije
| Dimenzija pakovanja u cm | 35*30*16 |
|---|---|
| Dužina | 35 cm |
| Širina | 30 cm |
| Visina | 15.5 cm |
| Tezina u kg | 2.15 kg |
| Brend | Rosan |
| Kategorija | Slavine/Slavine za kadu |
| Boja slavina | hrom sjaj |
| Garancija na slavine | 5 godina garancije |
| Lomljivo | NE |
| Materijal slavina | od mesinga |
| Tip slavine | jednoručne |
| Iznos dostave | 990.00 RSD |
| Rok isporuke | do 10 radnih dana |




