Tehničke specifikacije
| Dimenzija pakovanja u cm | 26*11*6 |
|---|---|
| Dužina | 26 cm |
| Širina | 11 cm |
| Visina | 6 cm |
| Tezina u kg | 0.47 kg |
| Brend | Rosan |
| Kategorija | Slavine/Slavine za sudoperu i lavabo/Zidne |
| Lomljivo | NE |
| Iznos dostave | 990.00 RSD |
| Rok isporuke | do 10 radnih dana |
Možete nas kontaktirati putem telefona na 060 5243 809, na isti broj putem Vibera ili preko Facebook poruka.





| Dimenzija pakovanja u cm | 26*11*6 |
|---|---|
| Dužina | 26 cm |
| Širina | 11 cm |
| Visina | 6 cm |
| Tezina u kg | 0.47 kg |
| Brend | Rosan |
| Kategorija | Slavine/Slavine za sudoperu i lavabo/Zidne |
| Lomljivo | NE |
| Iznos dostave | 990.00 RSD |
| Rok isporuke | do 10 radnih dana |