Tehničke specifikacije
| Težina | 0,2 kg |
|---|---|
| Širina | 4 cm |
| Visina | 6 cm cm |
| Brend | Tendance |
| Kategorija | Galanterija za kupatilo/ Zavese za kupatilo |
| Materijal | Plastika |
| Uvoznik | Cotexsa DOO |
| Tezina u kg | 0.2 kg |
| Lomljivo | NE |
| Zemlja proizvodnje | Francuska |
| Boja | Bež |
| Rok isporuke | do 5 radnih dana |
| Iznos dostave | 100.00 RSD |




